03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

שירותים

פיגומים

פיגומים לבניין בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

 

פיגומים הם אמצעי המותקן בבניין ותפקידם לאפשר לעובדים לבצע עבודה באיזורים גבוהים שאין אליהם גישה,
לבצע את העבודה בגובה בצורה נוחה ובטוחה.

מעוניינים בהצעת מחיר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  להלן מגוון סוגי פיגומים, אנחנו משתמשים בסוגים הנפוצים שניתן למצוא באתרי בנייה

  פיגום זקפים

  פיגום זקפים או בשמות נוספים פיגום חוץ או פיגום טייחים. נבנה במעטפת החיצונית של הבניין. נבנה מעמודים (זקפים ) שביניהם מורכבת מסגרת משטח הדריכה נקראת מיטה ועליה מולבשים משטחי דריכה מעץ.
  כאמצעי מיגון מורכבים אזן יד וברך ואזן רגל.

  המרחק בין מיטה למיטה לגובה הוא 2 מטר, ורוחב כל מיטה הוא 2.5 מטר, מה שנותן לנו שכל מיטה מכסה 5 מטר מרובע. פיגום הזקפים שברשותנו מתאים לתקן החדש של הפיגומים.
  הצעת מחיר מהירה – שלחו לנו תמונה של האיזור בו אתם צריכים לבנות פיגום זקפים, ביחד עם כתובת האתר ונוכל כבר לתת לכם הערכת מחיר.

  פיגום הזקפים מחייב חתימת בונה מקצועי לפיגומים ביומן מנהל העבודה של האתר.

  פיגום מעלית

  פיגום מעלית מורכב בפיר המעלית של הבניין ומשמש את חברת המעליות בבניית המעלית או בהחלפתה. לצורך בניית פיגום המעלית נדרשת תוכנית הפיגום אותה מספקת חברת המעליות, בתוכנית הזאת רשומים כל הנתונים אותם אנחנו צריכים כדי לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת : גובה הפיגום וגודל המיטה.

  לפי המידות האלו אנחנו מייצרים את הפיגום ומתקינים בהתאם לדרישות חברת המעליות ומשרד העבודה.

  פיגום זקפים תקן אירופאי

  לאחר דחיות רבות אושרה הרפורמה לתקן הפיגומים בישראל. לצד פיגום זקפים ישראלי שקיבל אישור ממכון התקנים, ניתן להרכיב בבניינים פיגום זקפים בתקן האירופאי שעברו בדיקות במכון התקנים הישראלי.
  חשוב שתדעו שניתן להרכיב רק פיגום אירופאי שקיבל אישור ממכון התקנים הישראלי.

  פיגום נייד

  פיגום נייד משמש בדרך כלל לביצוע עבודות בתוך המבנה. ניתן להשתמש בו גם מחוץ למבנה אך שם יש לו מגבלות גובה אחרות מאשר בתוך המבנה בגלל השפעות רוח שיש בחוץ. הפיגום נותן גישה נוחה לנקודות שקשה להגיע אליהם ואפשר לנייד אותו ממקום למקום. חשוב מאוד לדעת כי אסור לשנע את הפיגום כאשר יד אדם עליו, יש לרדת מהפיגום, להזיז לאן שצריך ורק אז לעלות.

  מה אנחנו מציעים  השכרה/התקנה של פיגומים לאתרי בנייה

  כל הפיגומים שתבחרו להרכיב, יותקנו על ידי צוות מקצועי המיומן בהתקנת פיגומים, בסוף כל התקנה בונה מקצועי לפיגומים יחתום לכם ביומן העבודה על אישור תקינות הפיגום. יש לנו מעטפת ביטוחית מקיפה, הביטוח מכסה גם את העובדים שמתקינים את הפיגום וגם את הפיגום עצמו. לאחר אישור הצעת מחיר תקבלו לפי דרישה אישור קיום ביטוח לבניין שלכם

  אנחנו בחברת פיגומים וחבלים, עוסקים ומתמחים בתחום ביצוע עבודות בגובה כבר למעלה מ-30 שנה, ולאורך כל השנים, אנו מתמחים בתהליכי תכנון, הקמה, השכרה תחזוקה, ופירוק של פיגום זקפים וסוגי פיגומים לאתרי בנייה נוספים. פתרונות השירות המוצעים על ידינו נועדו למטרות השכרה ו/או רכישה של פיגומים לאתרי בנייה, משלב הייעוץ המקדים, דרך הקמת הפיגום ועד לשלבי הבדיקה לפי תחילת השימוש בפיגום, תחזוקת הפיגום, וכמובן, פירוק הפיגום בסיום העבודה.

  עבודות גובה בסנפלינג לחברת השתתפות נכסים
  עבודות בגובה לחברת IDE
  ניקוי חלונות בגובה לחברת הכשרה חברה לביטוח

  מעוניינים בהצעת מחיר?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם