03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

שירותים

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

ניקוי חלונות בגובה באוסמוזה הפוכה

תהליך ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

בעת תהליך ניקוי חלונות בגובה באמצעות אוסמוזה הפוכה אנשי הצוות שלנו משתמשים במכשיר ייעודי המבצע את פעולת האוסמוזה. בפעולה נכנסים למערכת מים רגילים, הצערכצ מסננת מהמים את הלכלוך אבנית, מלחים שנמצא במים, ובסוף הפעולה יוצאים מים מסוננים ומטוהרים. טיהור המים גורם למים לנקות יותר טוב את החלון לאחר שסיימנו לנקות את החלון חחק מהמים מחליקים ממנו למטה בצורה מהירה יותר כי הם מסוננים, וחלק מתייבשים על החלון וחלק יתייבשו על החלון בצורה שלא משאירה סימנים.

מהי שיטת האוסמוזה ההפוכה

אל מכונת האוסמוזה מחובר מוט טלסקופי, עשוי קרבון. המוט עשוי קרבון כדי להקל עלינו בעבודה ויחד עם זאת להיות גמיש וחזק. המוטות מגיעים במגוון אורכים, הארוך מביניהם יאפשר לנו לנקות חלונות בגובה 20 מטר. בתוך המוט קיימים צינורות מים בהם מועברים המים המסוננים לקצה המוט, שם ישנה מברשת מיוחדת שממנה יוצאים המים המסוננים. המברשת מאפשרת לנו לשפשף את החלונות ולהסיר לכלוך עיקש, כל זאת מבלי לשרוט את החלון. יש לעבור על כל חלון כמה פעמים כדי לקבל את התוצאה הרצויה. בעזרת תהליך זה ניתן לבצע ניקוי חלונות יסודי בזמן קצר
יחסית הנובע מאיכות המים שבהם אנו נעזרים לשטיפה ובכך שלא נדרש מעבר נוסף של ייבוש החלונות.

לפניכם כמה יתרונות שיש לניקוי חלונות באמצעות אוסמוזה הפוכה

● מכשיר האוסמוזה קל לתפעול ומאפשר ניידות ודינמיות לאורך כל התהליך. אנחנו מגיעים אל השטח, פורסים את המוטות הטלסקופיים, מחברים את המכונה למקור מים, מחברים אותה לחשמל )חשמל ביתי רגיל, אין צורך בתשתית תלת פאזי ומתחילים לעבוד.

● אפשר להגיע עם המוט הטלסקופי עד לגובה של 20 מטר ולהגיע באמצעותו לנקודות ספציפיות מאוד שקשה להגיע אליהן בכל דרך אחרת.

● בניגוד לניקוי חלונות בסנפלינג ולניקוי חלונות באמצעות במת הרמה, תפעול מערכת האוסמוזה אינו מחייב הימצאות שני אנשים בשטח, מה שגורר מחיר גבוה יותר ולכן לפעמים נעדיף לנקות את החלונות בעזרת מכונת אוסמוזה הפוכה.

● המכונה מזרימה מים באופן קבוע לחלון, ותהליך הניקוי כולל גם ניקוי מסגרות האלומיניום של הזכוכית וכך מתקבלת תוצאה נקייה מאוד.

היום אפשר להגיע לכל חלון ולתת לו את הטיפול הראוי, להפוך אותו לחלון נקי לתקופה ארוכה ולכזה שניתן יהיה לראות דרכו בבירור וללא כתמים. אם אתם מתלבטים באיזו שיטה לבחור כדי לנקות את החלונות שלכם, צרו איתנו קשר, ואנחנו נדאג לתת לכם את הפיתרון הטוב ביותר, בין אם זה סנפלינג, במת הרמה או אוסמוזה הפוכה

היום אפשר להגיע לכל חלון ולתת לו את הטיפול הראוי, להפוך אותו לחלון נקי לתקופה ארוכה ולכזה שניתן יהיה לראות דרכו בבירור וללא כתמים. אם אתם מתלבטים באיזו שיטה לבחור, נשמח לעזור לכם בייעוץ.

צרו איתנו קשר, ואנחנו נדאג לתת את הפיתרון הטוב ביותר, בין אם זה עבודות בגובה, סנפלינג, במת הרמה או ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה.

מעוניינים בהצעת מחיר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    שירותים נוספים