03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

מאמרים

ניקוי חלונות בגובה עם המקצוענים

ניקוי חלונות בגובה עם המקצוענים

נדרשים לניקוי חלונות בגובה? זה הזמן להכיר את פתרונות השירות המוצעים לכם בחברת פיגומים וחבלים, החברה המובילה של ישראל בתחום עבודות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא תחום התמחות נוסף של חברת פיגומים וחבלים, העוסקת ומתמחה בביצוע כל סוגי העבודות בגובה כבר למעלה מ-30 שנה. שירות זה מיועד לצרכי ניקוי של כל סוגי החלונות בגובה, החל מניקוי חלונות במגדלי מגורים ומשרדים, דרך ניקוי קירות מסך מזכוכית ועד לניקוי חלונות ויטרינה וכדומה.

ניקוי חלונות בגובה – כיצד?

ניקוי חלונות בגובה מיושם בחברת פיגומים וחבלים באמצעות 3 שיטות עבודה מרכזיות: שיטת ניקוי חלונות בסנפלינג, שיטת ניקוי חלונות עם במות הרמה ושיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה, כאשר כל אחת מהשיטות מיושמת על ידי צוותי עבודה מנוסים ומיומנים המתמחים בשיטה בה הם עובדים.

להלן מספר מילים על כל אחת מהשיטות:

ניקוי חלונות בסנפלינג

אחת משיטות הניקוי חלונות הנפוצה יותר, במסגרתה נעשה שימוש בכבלי גלישה (סנפלינג) המותקנים באמצעות נקודות עיגון בשטח גג המבנה בו מתבצעת העבודה. בשיטה זו, מוקמת מערכת חבלים המורכבת מחבל גלישה ייעודי וחבל אבטחה. שיטת ניקוי חלונות בסנפלינג, מיועדת בעיקר למבנים רבי קומות, כאשר אחד מהיתרונות המרכזיים של השיטה היא העבודה היסודית המתאפשרת לכל חלון בכל גובה.

ניקוי חלונות עם במת הרמה

ניקוי חלונות באמצעות במות הרמה היא שיטה נפוצה נוספת לניקוי חלונות חיצוניים במבנים, כאשר במת הרמה יכולה להגיע לגובה של 50 מטרים ואף יותר. שיטה זו מאפשרת גישה בטוחה יותר משיטת ניקוי חלונות בסנפלינג אך היא מחייבת מרווח בין מבנים על מנת שיהיה אפשר למקם את במה ההרמה לצרכי ביצוע עבודות בגובה.

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה

שיטה נוספת בה נעשה שימוש לצרכי ניקוי חלונות בגובה היא שיטת ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה. שיטה זו מיושמת בעיקר באזורי מגורים/עסקים צפופים בהם לא ניתן לעשות שימוש בבמות הרמה ובמבנים בהם הגובה המרבי אינו עולה על 20 מטרים. שיטה זו מיושמת באמצעות מכונת אוסמוזה המוצבת על גבי הקרקע ובאמצעות מוט טלסקופי בעל גמישות מיטבית, הניתן לתפעול מהקרקע.

פיגומים וחבלים – המומחים לניקוי חלונות בגובה

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם פעולת ניקוי יעילה ויסודית של החלונות החיצוניים ו/או הפנימיים בגובה, אנו ממליצים גם לכם להכיר את צוות המומחים של חברת פיגומים וחבלים, המתמחה בביצוע כל סוגי העבודות בגובה. פתרונות השירות המוצעים לכם בחברה לצרכי ניקוי חלונות בגובה, מבוססים על כל אחד מיתרונות השירות הבאים:

  • למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום עבודות בגובה
  • הקפדה יתרה על תקנות העבודה בגובה
  • מעטפת ביטוחית מורחבת
  • התמחות מקצועית בכל אחת מהשיטות הנפוצות לניקוי חלונות בגובה
  • צוותי עבודה בעלי הכשרה והסכמה לביצוע עבודות בגובה

ויתרונות שירות נוספים ההופכים את החברה למובילה בתחומה בכל הנוגע ליישום מלא של כל סוגי העבודות בגובה.

לסיכום

כחלק ממעטפת השירות המוצעת לכם בחברת פיגומים וחבלים, תוכלו להסתייע גם בשירותי ייעוץ והכוונה לצורך בחירת שיטת הניקוי המותאמת ביותר עבורכם לניקוי חלונות בגובה. כמו כן, שירותי הייעוץ נועדו להגדיר את תדירות הפעולה ואת היקף העבודה הנחוץ לכם בכל פעם על מנת לשמור על מראה נקי ואסתטי של החלונות החיצוניים והפנימיים כאחד. השירות המוצע על ידי חברת פיגומים וחבלים מותאם ומיועד גם ללקוחות פרטיים וגם לסקטור העסקי – מוסדי, לרבות, חברות לאחזקת מבנים האמונים על הניקיון והתחזוקה של המבנים השונים, בעלי מבנים תעשייתיים ומסחריים, בעלי חנויות המעוניינים ליהנות מפתרונות ניקוי מיטביים של חלונות הויטרינה בבית העסק וכדומה.

מאמרים נוספים