03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

מאמרים

ניקוי ושטיפה חיצוניים של בניינים

ניקוי ושטיפה חיצוניים של בניינים

מתעניינים בשירותי ניקוי ושטיפה חיצוניים של מבנים? זה הזמן לדעת הכול על פתרונות השירות המוצעים לכם בחברת פיגומים וחבלים, החברה המובילה בישראל בתחום העבודות בגובה.

ניקוי ושטיפה חיצוניים של מבנים הוא אחד מתחומי ההתמחות של חברת פיגומים וחבלים, החברה המובילה בישראל בתחום העבודות בגובה כבר למעלה מ-30 שנה. תחום שירות זה, בדומה לכל תחומי ההתמחות האחרים של החברה, מיושם על ידי צוותים מנוסים ומוסמכים לביצוע עבודות בכל גובה נדרש.

פתרונות ניקוי ושטיפה בהתאמה אישית לכל סוגי המבנים

במסגרת שירותי ניקוי ושטיפה חיצוניים של בניינים בחברת פיגומים וחבלים, תוכלו להבטיח לעצמכם פתרונות שירות המותאמים לכל סוגי המבנים, לרבות, ניקוי חיצוני למבנים תעשייתיים ומסחריים, שטיפת בנייני מגורים, ניקוי ושטיפה של מגדלי מגורים/משרדים והכול במסגרת שירות המיושם בהתאם לתקנות המחמירים ביותר בתחום עבודות בגובה ובאמצעות המכשור המתקדם ביותר מסוגו לביצוע עבודות ניקוי ושטיפה חיצונית של מבנים.
שימו לב- פעולת הניקוי ושטיפה חיצוניים מותאמים בין היתר למשטחי חיפוי חיצוני מסוגי אבנים שונות, פסיפס, שיש וטיח.

כל יתרונות השירות במקום אחד

ההתמחות המקצועית של חברת פיגומים וחבלים בתחום ניקוי חיצוני למבנים כולל שטיפה חיצונית, תאפשר גם לכם ליהנות מכל יתרונות השירות הבאים:

  • ניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנה בתחום עבודות בגובה
  • פתרונות ניקוי ושטיפה לכל סוגי המבנים
  • שימוש במערכות ציוד מתקדמות
  • עבודה בגובה על פי התקן המחייב
  • מעטפת ביטוחית מורחבת

ויתרונות נוספים המבוססים על הידע והניסיון הרב העומד לרשות החברה בכל הנוגע לביצוע עבודות בגובה, דבר המאפשר בין היתר לדיירי המבנה להמשיך בשגרת היומיום מבלי להיות מופרעים יתר על המידה מפעולות הניקוי והשטיפה.

שיטות נפוצות לניקוי ושטיפה חיצוניים של מבנים

כחברה מובילה בתחום עבודות בגובה, בחברת פיגומים וחבלים, תוכלו להסתייע בשיטות המתקדמות ביותר לניקוי ושטיפת מבנים, וביניהן: שיטת ניקוי ושטיפה בסנפלינג ושיטת ניקוי ושטיפה באמצעות במות הרמה. בשתי השיטות גם יחד, פעולת השטיפה עצמה נעשית באמצעות מכונת לחץ מים המאפשרת ניקוי ושטיפה יסודיים של סוגי הלכלוך הבאים: אבק, פיח, לשלשת יונים, כתמי ירקת וקורוזיה, כתמי לכלוך נוקשים ושומניים וכדומה.

ניקוי חיצוני למבנים – מה התדירות המומלצת?

פעולת שטיפת בנייני מגורים ומשרדים, מומלץ שתעשה אחת למספר חודשים, כאשר הזמן האידיאלי הוא בסיום עונת הקיץ בין החודשים ספטמבר לנובמבר ובסיום חודשי החורף בחודשים מרץ – אפריל. באופן זה, תוכלו להבטיח את שרידות החיפוי החיצוני של המבנה לאורך שנים רבות ולשמור על מראה אסתטי ומרשים של המבנה. במבני תעשייה ומסחר, תדירות פעולת ניקוי לצד שטיפה חיצונית למבנים, מומלץ שתעשה באופן תדיר יותר על מנת להימנע מכתמי לכלוך נוקשים העשויים להופיע על גבי חזית המבנה.

כל פעולת ניקוי חיצוני למבנים חייבת להיות מותאמת להיקף וסוג הלכלוך המופיע על גבי חזיתות המבנה, כאשר שטיפת המבנה נעשית רק לאחר הסרת כתמי לכלוך שונים באמצעות מכונת לחץ מים.

המומחים של חברת פיגומים וחבלים כאן לרשותכם

אם גם אתם מתעניינים בשירותי ניקוי ושטיפה חיצוניים של המבנה, אנו ממליצים לכם לפנות לקבלת ייעוץ בחברת פיגומים וחבלים ולהסתייע במומחיות העומדת לרשות החברה בכל הנוגע לביצוע עבודות בגובה. שירותי הייעוץ בדומה לשירות עצמו, מיועדים גם לקהל לקוחות פרטי (וועדי בתים ובעלי מבנים) וגם לסקטור המוסדי עסקי המורכב בין היתר מבעלי מבנים תעשייתיים ומסחריים, חברות לאחזקת מבנים, קבלנים, יזמים, חברות בנייה וגופים ציבוריים הנדרשים לשמירה על חזיתות מבנים, לרבות, מוסדות חינוך וציבור שונים.

מאמרים נוספים