03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

מאמרים

הכירו את פיגומים וחבלים עבודות בגובה

הכירו את פיגומים וחבלים עבודות בגובה

נדרשים לסוג כזה או אחר של עבודות בגובה? זה הזמן להכיר את שירותיה המקצועיים של חברת פיגומים וחבלים, החברה המובילה בישראל לביצוע מגוון רחב של עבודות בגובה.

למעלה מ-30 שנות ניסיון, צוותי עבודה מנוסים ומיומנים ומעטפת מקצועית של שירותים בכל הנוגע לביצוע עבודות בגובה, כל אלו ועוד הופכים את חברת פיגומים וחבלים לאחת מהחברות המובילות בישראל בכל הנוגע לתחום העבודות בגובה. שירותי החברה חולשים על מגוון רחב של סוגי עבודות בגובה, לרבות, עבודות סנפלינג בגובה, עבודות מנוף, הקמת במות וסולמות הרמה, הקמת פיגומים ושירותים נוספים המיועדים גם ללקוחות פרטיים וגם לסקטור העסקי – מוסדי.

המומחים לביצוע עבודות בגבוה

הניסיון והמוניטין רב השנים של החברה בתחום עבודות בגובה, מאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות משמעותיים, וביניהם:

 • רכישה מלאה של כל התקנות הבטיחותיות בתחום העבודה בגובה
 • צוותי עבודה מנוסים ומיומנים בעלי הסמכה והכשרה מקצועית
 • מעטפת ביטוחית מורחבת הכוללת: אחריות מקצועית, אחריות צד ג' וחבות מעבידים
 • ציוד תקני ומתקדם מסוגו לצרכי ביצוע כל סוגי העבודות בגובה
 • שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע להתאמת סוג ואופי השירות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות

כל סוגי העבודות בגבוה במקום אחד

היקף פתרונות השירות המוצע לכם בחברת פיגומים וחבלים, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם להסתייע בסוג ואופי השירות המותאם ביותר לצרכי יישום מקצועי ומלא של כל סוגי העבודות בגובה, וביניהן:

 • עבודות איטום בגבוה
 • עבודות ניקוי חלונות בגבוה
 • עבודות תחזוקה של מבנים בגבוה
 • עבודות צביעה בגובה
 • עבודות שטיפה וניקוי של חלונות בגבוה
 • עבודות בנייה בגבוה

ועבודות נוספות הנכללות תחת הקטגוריה של תחום עבודות בגובה. כמו כן, החברה מתמחה בתהליכי תכנון והקמה של במות וסולמות הרמה, פיגומים וכדומה, זאת לצד פתרונות השירות המוצעים על ידה לצרכי השכרת פיגומים לאתרי עבודה ובנייה.

חשוב לנו שתדעו: כל סוגי העבודות בגובה המתבצעות על ידי חברת פיגומים וחבלים, מיושמות באמצעות ציוד תקני, מקצועי ומתקדם בסוגו, לרבות, כבלי לגישה (סנפלינג), במות הרמה, מנופי במה ומנופי זרוע, פיגומי זקפים וסוגי פיגומים נוספים.

הקפדה יתרה על תקנות העבודה בגובה

בחברת פיגומים וחבלים שמים דגש מקצועי נרחב של תחום הבטיחות בעבודה בגובה, זאת בהתאם לתקנות שחוקקו בנושא בשנת 1988 ומתעדנות מעת לעת עד היום. תקנות אלו נועדו לצמצם ולמזער ככל הניתן את הסיכון הכרוך בביצוע עבודות בגובה תוך הגברת אמצעי הבטיחות הנדרשים מכלל העוסקים בתחום העבודות בגבוה. לאורך כל ימות השנה, החברה מקיימת סדנאות ריענון לכלל עובדי החברה בכל הנוגע לאופן יישום ההמלצות המופיעות בתקנות החוק וזאת לצד הדרכות מקצועית בנושא בטיחות עבודה בגובה כנדרש בחוקי העבודה של מדינת ישראל.

השילוב בין הידע המקצועי העומד לרשות עובדי החברה לבין ההקפדה היתרה על נושא תקנות העבודה בגובה, מבססת את מעמדה של החברה כמובילה בתחומה. בנוסף, החברה מאבזרת את עובדיה במיטב מערכות הציוד הנחוצות לביצוע עבודות בגובה, כאשר כל מערכות הציוד עומדות בדרישות התקן המחייב והן נבדקות באופן תדיר ורציף.

מגיעים לכל גובה נדרש!

בחברת פיגומים וחבלים, תוכלו למצוא פתרונות שירות לביצוע עבודות בגובה בכל גובה נדרש ואין זה משנה אם מדובר בניקוי חלונות בגורדי שחקים, התקנת רשתות יונים בגגות מבנים או בהקמת מערכת פיגומים באתרי בנייה. עובדי החברה ומנהליה הינם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום שמאחורי כל אחד ואחד מהם מאות שעות עבודה בגובה של עד מאות מטרים מעל פני הקרקע.

מאמרים נוספים