03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

מאמרים

איך מנקים חלונות מבחוץ?

איך מנקים חלונות מבחוץ?

נדרשים לניקוי חלונות מבחוץ? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע על דרכים שונות לניקוי חלונות מבחוץ

אחת ממשימות הניקוי המורכבות והמאתגרות ביותר היא ללא ספק ניקוי חלונות מבחוץ, כאשר המשימה הופכת למורכבת (ואף למסוכנת יותר) ככל שאתם נדרשים לנקות חלונות מבחוץ בקומות גבוהות יותר. אם גם אתם שואלים את עצמכם איך מנקים חלונות מבחוץ, זה הזמן לדעת יותר על הדרכים השונות באמצעותן תוכלו לנקות ואף להבריק את החלונות מבחוץ.

דרכים נפוצות לניקוי חלונות מבחוץ

ישנן מספר דרכים לניקוי חלונות מבחוץ, וביניהן:

  • ניקוי חלונות מבחוץ באמצעות ספוג ומוט טלסקופי
  • ניקוי באמצעות מגב דו צדדי
  • פירוק החלון לצורך ניקוי דו צדדי ולאחר מכן החזרתו למסילה
  • ניקוי באמצעות מגב המחובר למקל של מטאטא
  • ניקוי חלונות בגובה על ידי חברה המתמחה בנושא

מבין הדרכים המופיעות לעיל, הדרך הבטוחה והמומלצת ביותר לניקוי חלונות בחוץ היא ניקוי חלונות בגובה המיושמת על ידי חברת ניקיון מקצועית המתמחה בביצוע עבודות בגובה. דרך זו, מאפשרת לכם ליהנות ממשטח נקי ומבריק תוך נטרול כל סיכון אפשרי בכל הנוגע להתמודדות עם השאלה איך לנקות חלונות מבחוץ.

ניקוי חלונות בגובה – מה חשוב לדעת?

ניקוי חלונות בגובה היא למעשה פעולת ניקיון הניתנת ליישום במספר שיטות עבודה שונות על ידי חברות העוסקות ומתמחות בביצוע עבודות בגובה, כאשר בין השיטות הנפוצות בתחום ניקוי חלונות בגובה תוכלו למצוא את שיטת הניקוי בסנפלינג ושיטת הניקוי באמצעות במות הרמה. בשתי השיטות גם יחד, ניתן להגיע לרמת ניקוי מקסימאלית ומיטבית של החלונות מבחוץ, ולכן, שיטות ניקוי אלו נחשבות למומלצות ביותר לצרכי ניקוי מבני משרדים ומבנים רבי קומות בהם קירות החוץ מיוצרים מזכוכית (מסך זכוכית). שיטות אלו ניתנות גם ליישום מלא בבתים פרטיים ודירות מגורים בקומות גבוהות בהן קיים הכרח בפעולת ניקוי של החלונות מחוץ מעת לעת.

איך מנקים חלונות מבחוץ בגובה?

יישום מקצועי של אחת משיטות הניקוי בגובה, סנפלינג או במות הרמה, מאפשר גישה נוחה ואופטימאלית למשטח החלון מבחוץ, ולכן, הניקיון יכול להיעשות באופן זהה לאופן בו אתם מנקים את החלונות מהצד הפנימי של סביבת המגורים/עבודה, כלומר, הסרת אבק, סיבון, ניגוב וייבוש. בנוסף, ניקוי חלונות בגובה, מאפשר לצוותי הניקיון לבצע פעולות שונות שנועדו בין היתר לצרכי הסרת כתמי לכלוך נוקשים הנוצרים בדרך כלל מפגעי מזג האוויר, וביניהם, שכבת אבנית וקורוזיה בציד החיוני של החלונות.

ניקוי חלונות בגובה, מצריך אומנם תכנון מקדים בהתאם לסוג המבנה, מורכבות העבודה ומשתנים נוספים, אך חשוב לדעת שאם גם אתם שואלים את עצמכם איך לנקות חלון מבחוץ, כדאי שתדעו ששיטת הניקוי חלונות בגובה היא השיטה היעילה, הבטוחה והמומלצת ביותר להשגת התוצאות המבריקות ביותר.

ומה בנוגע לניקוי חלונות מרפסת ומסילות של חלונות?

פעולת ניקוי של חלונות מרפסת, בדומה לפעולת ניקוי קירות מסך מזכוכית, יכולה להיעשות בהתאם לכל אחת מהדרכים המופיעות לעיל, כאשר הימצאותה של המרפסת מקטינה את רמת הסיכון לביצוע עבודת הניקוי הנלווית לניקוי חלונות מבחוץ ללא גישה אליהם. בנוגע לניקוי מסילות של חלון, ניתן לבצע את עבודת הניקוי באמצעות שואבי אבק המיועדים לצרכי שאיבת מים, ולאחר מכן, לנגב את מעברי המסילה עם מטלית יבשה.

מחפשים אחר חברת ניקיון המתמחה בביצוע עבודות ניקוי בגובה? אנחנו כאן בשבילכם. אצלנו ב-פיגומים וחבלים, החברה המובילה בישראל לביצוע עבודות בגובה, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות מעשיים ואיכותיים למטרות ניקוי חלונות מבחוץ, שטיפת מבנים, תחזוקת חלונות המיוצרים ממסכי זכוכית וכדומה. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן עוד היום.

מאמרים נוספים