03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

מאמרים

איך לבחור חברה לעבודות בגובה

איך לבחור חברה לעבודות בגובה

הדרישה לביצוע עבודות גובה מקצועיות הולכת ועולה במהירות, ככל שמספר בנייני הקומות גדל וככל שהבניינים נעשים גבוהים יותר.

אילו סוגי עבודה בגובה מתבצעים באמצעות חברה לעבודה בגובה? מהי ההסמכה הנדרשת מהעובדים ומנהלי החברות בתחום? כיצד לבחור חברה לניקוי חלונות וסוגי עבודה אחרים בגובה?

בסוגיות החשובות הללו יעסוק המאמר הזה…

סוגי עבודות גובה הדורשים עבודה מקצועית

בהשוואה למרבית תחומי ההתמחות, עבודות גובה נמנות עם התחומים שהדרישות המקצועיות בהם גבוהות במיוחד. עם העבודות כאמור נייתן למנות ניקוי חלונות, איטום קירות חוץ, הקמה ותחזוקה של פיגום זקפים, ומגוון רחב של עבודות תחזוקה, תיקון ובינוי המתבצעות על קירות חיצוניים של בניינים גבוהים. איטום של קירות חיצוניים בבניינים מתבצע, או עשוי להתבצע, בכל מספר שנים, כאשר מתברר שמי גשמים חודרים למבנה דרך סדקים בקירות. מעבר לאיטום עצמו, שחייב להיות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, העבודה עצמה צריכה להתבצע בתנאים אופטימאליים. הקמת פיגום זקפים דורשת גם היא מקצועיות ברמה גבוהה, והעסקת אנשי מקצוע בעלי תעודות ואישורים מקצועיים מטעם משרד העבודה. חברות המבצעות השכרת פיגומים חייבות גם הן לעמוד בתקנים מחמירים.

אישורים והסמכות נדרשים

בחוק הישראלי ישנן תקנות מחמירות באשר לשמירה על הבטיחות בעבודות בניין בכלל, ובעבודות בגובה בפרט. משרד העבודה קבע תקנות ברורות באשר להכשרת העובדים בתחום, שיש להן משמעויות הן לגבי העובדים של חברה לניקוי חלונות או עובדים העוסקים בתחום איטום קירות חוץ, והן לגבי עובדים בגובה במסגרת עבודות בניין למיניהן.

איך לבחור חברה לניקוי חלונות

בחירה של חברה לניקוי חלונות בגובה וקשירת חוזה עבודה איתה, חייבת להתבצע אחרי בדיקה ושיקול דעת מעמיק. שיקול הדעת חייב להתבסס על קיומם של תעודות ואישורים שונים, הן באשר לפעילות החברה והן באשר לרמה המקצועית של המנהלים והעובדים בה.

בנוסף, אין שום פסול בבדיקת השם הטוב של החברה, הן באמצעות חיפוש באינטרנט והן בכל אמצעי אחר. אם יש לך היכרות עם אדם שעבד עם חברה כאמור, או חברה העוסקת בהקמה או בתחום השכרת פיגומים, חשוב לבקש ממנו המלצה ולשמוע את דעתו.

כדאי גם לבקש מהחברה המועמדת לחתימת חוזה רשימת פרויקטים שבהם השתתפה, ולקבל חוות דעת ממנהלי הפרויקט, אם הדבר אפשרי.

ככל שהחברה שנבחרה היא בעלת ניסיון רב ומגוון יותר כמו גם מוניטין ושם טובים יותר, כך סביר להניח שהיא תשכיל להתמודד גם עם אתגרים מורכבים בצורה מקצועית ויסודית.

חברת פיגומים וחבלים עבודות בגובה, מתמחה בתחום עבודות גובה, ניקוי חלונות והקמת פיגומי זקפים. אם יש לך צורך בניקוי חלונות במבנה גבוה או בסוג אחר כל שהוא של עבודה בגובה, ואם יש לך עניין לקבל את העבודה המקצועית ביותר, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, להתאים את סוג העבודה הנדרש עבורך ולשריין את המועד הנוח ביותר לביצוע.

מאמרים נוספים