03-5043836
פיגומים וחבלים עבודות בגובה וניקוי חלונות בסנפלינג

מאמרים

איטום קירות חיצוניים מתי ואיך?

איטום קירות חיצוניים מתי ואיך?

מתי תדרשו לאיטום קירות חיצוניים וכיצד ניתן לבצע את פעולת האיטום? כל מה שצריך וחשוב לדעת על איטום קירות חיצוניים בעמוד שלפניכם.

תשתיות איטום נועדו למנוע מצבי רטיבות המתרחשים בין היתר מחלחול מי גשמים דרך שטח הגג והקירות החיצוניים, ולכן כאשר קיימים כשלים כאלו ואחרים בתשתיות האיטום של המבנה, הדבר עשוי להוביל לנזקי רטיבות בעלי פוטנציאל לנזק משמעותי  בתשתיות המבנה. מעבר לכך, כשלים בתשתיות האיטום של הקירות החיצוניים, עשויים להוביל להופעת חריצים וסדקים במעטפת של המבנה, דבר העשוי אף הוא לגרום לנזקים משמעותיים ולעיתים בלתי הפיכים במעטפת המבנה.

הופעת כשלים בתשתיות האיטום – מדוע זה קורה?

כשל כזה או אחר בתשתיות האיטום, עשוי לנבוע מהסיבות הבאות: ליקויי בנייה באחת או יותק מתשתיות האיטום, שימוש בחומרי איטום באיכות ירודה ותחזוקה לקויה של תשתיות האיטום.

אם כך, מתי תדרשו לפעולת איטום קירות?

פעולת איטום קירות חיצוניים נחוצה בכל אחד מהמצבים הבאים:

  1. בכל המצבים בהם ניתן להוכיח כי קיים ליקויי בנייה כזה או אחר בתשתיות האיטום במסגרת ממצאי בדיקה או ביקורת בדק בית אשר נערכה בשטח המבנה או באחת מדירות המגורים במבנה. חשוב לציין שניתן להוכיח את הימצאותם של ליקוי בניה בתשתיות האיטום גם במקרים בהם לא מופיעה רטיבות נראית לעין.
  2. בכל אותם מצבים בהם ניתן להבחין באופן ברור ברטיבות בתוך שטח דירות המגורים במבנה. סימני רטיבות כוללים בין היתר קילופי צבע בקירות, כתמי עובש ופטרת על שטח הקירות וכדומה.
  3. בכל אותם מצבים בהם ניתן לזהות בעין את הופעתם של חריצים וסדקים בקירות החיצוניים.

בנוסף לכל אלו, פעולת איטום קירות חיצוניים נחוצה בכל אותם מקרים בהם לא בוצעה עבודת תחזוקה לתשתיות האיטום מזה מספר שנים.

איטום קירות חיצוניים – כיצד?

בכל אותם מצבים ומקרים בהם נחוצה לכם פעולת איטום קירות חיצוניים, ניתן לפנות לשירותיה של חברת איטום העוסקת ומתמחה במתן פתרונות איום, כאשר השיטה המומלצת ביותר לביצוע עבודות איטום של קירות חיצוניים היא במסגרת שירותי איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. שיטה זו היא למעשה השיטה היחידה המספקת מענה מקצועי למגוון רחב של בעיות איטום היכולות להופיע במעטפת המבנה מבלי להפריע להתנהלות הרגילה של הדיירים במבנה.

פעולת האיטום עצמה, נעשית בהתאם להיקף הפגיעה של הקירות החיצוניים ובהתאם לשיטת הבנייה של המבנה. במבנים אשר נבנו בשיטות בנייה מודרניות יותר, ניתן לבצע איטום קירות חיצוניים באמצעות חומרים צמנטיים  בלבד, ואילו במבנים ישנים יותר, נדרש פעולה מקדימה לשיקום הבטון.

אנחנו בחברת פיגומים וחבלים, עוסקים ומתמחים בביצוע מגוון רחב של עבודות במעטפת החיצונית של הבניין, לרבות, ביצוע עבודות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. לרשותנו, ידע וציוד מקצועי, המאפשר לנו לבצע את עבודות האיטום על הצד הטוב ביותר ובשיטה הנוחה ביותר. איטום קירות חיצוניים באמצעותנו, מיושם על ידי צוות מנוסה ומקצועי, כאשר פעולת האיטום ושיטת האיטום עצמה, נקבעות לאחר אבחון סגריגציה (כיסי אוויר בבטון) ולאחר בדיקה מקיפה בכל הנוגע להיקף הכשלים בתשתיות האיטום במעטפת החיצונית של המבנה. פתרונות השירות שלנו בתחום זה מבוססים בין היתר על ניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנה בתחום הפיגומים, סנפלינג וביצוע עבודות בגבוה ועל הציוד המקצועי והמיומנויות המקצועית של צוות עובדי החברה.

אם גם אתם נדרשים לביצוע עבודות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג או בכל שיטת עבודה אחרת, לרבות, במות הרמה ופיגומים, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהבטיח לעצמכם את פתרונות האיטום הטובים ביותר.

מאמרים נוספים